Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach

516 815 714
516 816 296

infolinia: 700  - 1500
od poniedziałku do piątku

DODAJ OGŁOSZENIE
Jak dodać ogłoszenie ?
Nie masz konta? Zarejestruj się

Agroturystyka w Ossie

Certyfikat

Certyfikat

Nie

Produkt ekologiczny

Produkt ekologiczny

Nie

Wysyłka

Wysyłka

Nie

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty

Tak

Dowóz do klienta

Dowóz do klienta

Nie

Do uzgodnienia

Do uzgodnienia

Nie

0,00 zł/godz Cena do negocjacji

Ossa

Powiat Rawski / Gmina Biała Rawska

Jeśli przebywają Państwo w naszej okolicy służbowo, biznesowo lub turystycznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy wysoki standard i miłą atmosferę.

Zapraszamy także na pobyty rodzinne z dziećmi, dla których udostępniamy huśtawki, zjeżdżalnię, piaskownicę, trampolinę, rowery oraz boisko. Otoczenie lasów sprawia, że jest tu świeże powietrze, cisza, spokój. Zachęcamy do spacerów i korzystania z różnych okolicznych atrakcji takich jak: restauracje, bary, kręgielnie, basen, sauny, SPA, korty tenisowe, kort do squascha, paintaball, quady, kuligi, spływy kajakowe, kompielisko, stawy rybackie.

STANDARD HOTELOWY W CENIE KWATERY PRYWATNEJ!

Dla Gości udostępniamy cztery pokoje o różnej strukturze - 1,2,3,4 osobowe, w których możemy zakwaterować łącznie do 15 osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory i dostęp do internetu  Wi-Fi. Do dyspozycji Gości jest kuchnia z jadalnią, w której można samodzielnie przygotować posiłki. Dla Gości udostępniamy dwie wspólne łazienki - 1 Kabina prysznicowa, dwie umywalki, WC, łazienka 2 - umywalka i WC. Ceny pobytu ustalane indywidualnie. Zadzwoń i ustal cenę swojego pobytu! Możliwość wynajęcia całego pietra na wyłączność nawet dla kilku osób. Wystawiamy faktury VAT.  

Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miejscowości Ossa, 13 km od Rawy Mazowieckiej, 6 km od Białej Rawskiej, 70 km od Warszawy, 70 km od Łodzi oraz 1,5 km od Hotelu Ossa Congress & SPA. Sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się 100 m od posesji.

ZAPRASZAMY!

Więcej informacji na stronie www.agroturystykawossie.nocowanie.pl

Napisz do nas agroturystykawossie@wp.pl